Mes puikiai žinome, kiek pastangų reikalauja pervežti krovinį iš vieno taško į kitą. Ieškodami patikimo vežėjo, optimaliausio kokybės ir kainos santykio, greičio ir atsakingo požiūrio į darbą, sugaišite savo brangų laiką, kurį galėtumėte skirti verslo plėtrai ar išsikeltų tikslų įgyvendinimui. Palikite visus krovinio pervežimo rūpesčius mums.

UAB „Doritra“ teikia pilnų bei dalinių krovinių pervežimą kelių transportu iš Lietuvos į D i d ž i ą j ą   B r i t a n i j ą ir iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą. Labai daug dėmesio skiriame krovinių saugumui, todėl visi vairuotojai – savo srities profesionalai, kurie atsakingai vykdo kiekvieną užduotį ir vertina kliento laiką. UAB „Doritra“ naudoja tik naujus vilkikus su tentinėmis, bortinėmis, dviejų aukštų puspriekabėmis, kurios leidžia pakrauti krovinį iš galo, per šoną, ar viršų.

Greitis ir atsakingumas – mūsų įmonės pamatas, todėl kiekvieno kliento kroviniui sukuriamas maršrutas, kuris užtikrintų operatyvų krovinio pristatymą į reikiamą vietą. Iškilus netikėtai situacijai, krovinį į Londoną galime nuvežti vos per dvi paras.

Jums pageidaujant, galime atlikti visas muitines procedūras bei atstovauti jūsų interesus pagal Muitinės tarpininkavimo sutartį. 

                                                               Logo